یک دهه تجربه و تخصص را در کارنامه خودمون داریم

من، محمد حسین مقدم و تیم نیپا دکوراسیون از سال 92 در زمینه دکوراسیون داخلی در کنار هم جمع شدیم . در این دوره، کارمون فروش انواع محصولات شیشه و آینه دکوراتیو بود . با اجرای زیر ساخت های مالی و فروش، و ایجاد بستری قائم به سیستم ، کار را  توسعه دادیم و به مرجع فروش آینه های دکوراتیو تبدیل شدیم . با توانایی که در خودمون داشتیم و پتانسیل موجود در بازار دکوراسیون داخلی، تصمیم گرفتیم تا سرزمین فعالیتمون رو درحوزه دکوراسیون گسترش بدیم.

 سختی انتخاب نام

پاییز 1399 بعد از تحقیق بازار اولیه و ایجاد زیر ساخت علمی، نسبت به نحوه ورود به این کسب و کار تصمیم گرفتیم. در ابتدا احتیاج به یک نام تجاری داشتیم که بتدریج بتوانیم آن را تبدیل به یک برند قوی در این حوزه بکنیم. در یک بعد ازظهر زمستانی، وقتی داشتیم کلمات مرتبط با دکوراسیون رو کنار هم بررسی میکردیم تا از اختصار اونها به نامی زیبا برسیم، اسم نیپا بر زبان یکی از اعضای تیم جاری شد و مورد موافقت همه قرار گرفت.

ورود به دنیای دکوراسیون داخلی با لمسه تایل

در ابتدا تصمیم بر این شد که با توجه به تجربه آینه های دکوراتیو و نصب آنها و طیف مشتریانی که در این خصوص داشتیم، با محصولات لمسه تایل (که جهت نصب بر دیوارمیباشد) شروع به گسترش کار بنماییم. چون شباهت زیادی به کار آینه کاری داشت و خب ما متخصص در تولید ، فروش و نصب آینه کاری مدرن بودیم و از طرفی تلفیق لمسه تایل با متریال های براق مثل استیل، ایده تلفیق اون با آینه که با پوست و استخوان ما اجین بود رو در ما تقویت کرد و انگیزه ورود به دنیای تولید لمسه تایل رو در ما دوچندان کرد.

برای شروع، دفتر کار رو در شهرک ولیعصر تهران و کارگاه رو در محله یافت آباد در دو مغازه ای که میراث خانواده مقدم بود قرار دادیم و بعد از مدت کمی به علت افزایش حجم سفارشات و کمبود فضا به شهرک صنعتی ایده آل صنعت سبلان واقع در رباط کریم تهران نقل مکان کردیم و ساختمان اداری را در شهرک صنعتی چهاردانگه بنا نهادیم.

مرجع تخصصی تولید انواع دیوار پوش، هدفی دست یافتنی برای نیپا دکوراسیون

بهره گیری از تیم مختص، با انگیزه و جوان و زیر ساخت ، رویه های مناسب و بروز شده در نیپا دکوراسیون باعث پویایی هرچه بیشترآن شده. ارائه مدلها و محصولات جدید و بروز از اتفاقات هر روزه نیپا است. نظارت تیم کنترل کیفیت ما باعث توسعه پایدار و مداوم در این زمینه شده.

ارتباط با نیپا

آدرس : تهران بزرگراه آیت الله سعیدی شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان ۲۴ کوچه راش پلاک ۷

کد پستی ۳۳۱۹۱۳۵۳۷۴

تلفن ۹۱۰۸۲۰۱۵-۰۲۱
تلفن همراه ۰۹۱۲۰۷۳۹۳۸۹

Email: info@nipaco.ir

Whatsapp : 09120739389

Telegram: 09120739389

Instagram : nipa_co