لمسه تایل

لمسه تایل

لمسه تایل نوعی خاص از پوشش های دیواری با روکش چرم، پارچه و مخمل با رنگ های متفاوت است.  شما می توانید لمسه تایل را در بیش از ۲۰ مدل و در ابعاد مختلف سفارش دهید. جالب است بدانید لمسه تایل قابلیت جذب صوت را دارد. اگر شما نیز به هنر لمسه کاری علاقه مند هستید و تمایل دارید از لمسه تایل استفاده کنید، بهتر است مطالعه ادامه این مطالب را از دست ندهید:

کاربرد لمسه تایل

پرطرفدار ترین مکان های اجرای لمسه تایل در منازل مسکونی و اداری شامل موارد زیر می شود:

 • اتاق خواب منازل مسکونی (پشت تخت)
 • اتاق کنفرانس با هدف آکوستیک نمودن و ایجاد زیبایی در محیط
 • پشت و اطراف محل قرار گیری تلویزیون
 • اتاق مدیریت با هدف آکوستیک نمودن و ایجاد زیبایی در محیط
 • اتاق پذیرایی برای ست کردن با مبلمان

انواع طرح های لمسه تایل

 • لمسه تایل طرح موج با آینه

لمسه تایل مدل موج تلفیقی با آینه و مولتی استایل های براق، یک زیبایی خاصی به این طرح داده است. این طرح در تمام مکان ها قابل اجرا است. ولی به خاطر تلفیقش با آینه، در سالن های زیبایی و کلوزت ها بیش تر استفاده می شود.

 • لمسه تایل مدل شکسته

لمسه تایل مدل شکسته، طرحی است که به علت قطعات نامنظمی که حالت شیشه شکسته شده را دارد، به این اسم نام گذاری شده است. این مدل از لمسه تایل مناسب اتاق خواب بزرگسال و اتاق کودکان در رنگ های فانتزی و سالن پذیرایی است.

● لمسه تایل طرح النا

لمسه تایل مدل النا سبکی بسیار شیک، لاکچری و مدرن است که جهت بلندتر نشان دادن مکان، مورد استفاده قرار می گیرد.

● لمسه تایل مدل راشل

لمسه تایل مدل راشل یک طرح بسیار زیبا با اشکال نا منظم مستطیلی است. این مدل بیش تر در مکان های بزرگ استفاده می شود و تلفیق آن در کنار آینه، یک طرح بسیار شیکی را ایجاد می کند.

انواع طرح های لمسه تایل

کاربرد های لمسه تایل

لمسه تایل چرمی و پارچه ای را می ‌توان در سبک های مدرن، کلاسیک و همچنین تلفیقی، با استفاده از متریال های مختلف در روکش تایل های لوکس، از قبیل پارچه مخمل، ابریشم، کتان، جیر و چرم های طبیعی و مصنوعی متنوع از نظر حجم و شکل خود تایل ها استفاده کرد.

تایل لمسه چرمی و پارچه ای در طراحی داخلی مسکونی، اداری و تشریفاتی از نظر متریال پوشش دیوار و فضا سازی، نقش مهمی را ایفا می ‌کند. در ترکیب با ابزارهای چوبی یا برنزی و آینه کاری های ترکیبی در پروژه های لوکس، متریالی بسیار شیک و کاربردی به شمار می رود.

تایل لمسه چرمی و پارچه ای در طراحی داخلی فضاهای لوکس از قبیل هتل های پنج ستاره، سالن های تشریفاتی و مجلل و همچنین آپارتمان های لوکس به عنوان متریال مهمی در پوشش دیوارهای داخلی و فضاسازی های داخلی با توجه به سبک و کاربری فضا استفاده می شود. همچنین در فضاهای مختلفی در طراحی واحدهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. تایل چرمی و پارچه ای مورد استفاده در دیوار و فضای اتاق تلویزیون، تایل چرمی و پارچه ای مورد استفاده در فضای اتاق خواب مستر، تایل چرمی و پارچه ای مورد استفاده در فضاهای داخلی، پذیرایی، نشیمن و دیگر اماکن و سالن های تشریفاتی و تجملاتی نمونه هایی از کاربرد این محصول هستند.

مزایای لمسه تایل

لمسه تایل مزایای متعددی دارد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • لمسه تایل به دلیل استفاده از فوم های صدا گیر در زیر سازی های تایل چرمی و پارچه ای، از خروج و ورود صدا در آپارتمان جلوگیری می کند. همچنین در آپارتمان هایی که مشکل عبور صدا از دیوار های مشترک را دارند، تا حد مطلوبی موثر است.
 • لمسه تایل در طراحی داخلی فضاهای لوکس باعث زیباتر شدن و ایجاد فضای گرم و دوست داشتنی در اتاق های خاص و اتاق خواب مستر، فضا های نشیمن و سالن های لوکس و مجلل می شود.
 • تایل لمسه چرمی و پارچه ای با ایجاد سیستم آکوستیک و صدا گیری، متریال مناسبی برای اتاق های موسیقی، اتاق تلویزیون و سالن های همایش و کنفرانس است. این محصول علاوه بر خاصیت صدا گیری و آکوستیک نمودن محیط، زیبایی خاصی را در طراحی داخلی ایجاد می کند.
 • تایل لمسه چرمی و پارچه ای دارای اجرای سریع و بدون آلودگی است. می توان از تایل چرمی و پارچه ای برای پروژه‌ های بزرگ هتلی و ساختمانی استفاده کرد.
 • تایل لمسه چرمی و پارچه ای دارای استقامت بالا و بدون تغییر رنگ است.
 • ·        لمسه تایل در محیط های داخلی با رنگ های روشن طراحی می شود که این آرامش بخش است.
مزایای لمسه تایل

کلام آخر

لمسه تایل در مکان های مختلف مسکونی و اداری اجرا می شود و دارای طرح های گوناگون و کاربردهای بسیاری است. اگر شما نیز قصد دارید از این لمسه استفاده کنید، اکنون می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *