کاغذ دیواری مشکی

کاغذ دیواری مشکی

این روزها کاغذ دیواری مشکی و سایر لوازم و اِلمان های دکوراتیو با رنگ های مشکی روز به روز در طراحی دکوراسیون های جدید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. نصب کاغذ دیواری های مشکی در ترکیب با سایر رنگ ها می تواند ظاهری شیک و جذاب را به محیط ببخشد. هر چند که مشکی هم مثل  سفید رنگی خنثی است، اما در کنار رنگ های دیگر می تواند نقش مکمل را بازی کند. استفاده درست و مناسب از کاغذ دیواری مشکی ساده یا طرح دار معمولا می تواند با هر رنگ و هر سبک دکوراسیونی از دکور کلاسیک و لاکچری گرفته تا مینیمال و مدرن همخوانی داشته باشد. در ادامه همراه ما باشید تا مطالب بیشتری را درباره این کاغذ دیواری در اختار شما قرار دهیم:

 کاغذ دیواری مشکی

با کاغذ دیوای مشکی بیشتر آشنا شوید

کاغذ دیواری های مشکی اکثرا به صورت طرح دار و همراه رنگ های دیگر موجود و استفاده می گردند. رنگ مشکی در این کاغذ دیواری ها یا به عنوان پس زمینه و یا به عنوان رنگ طرح، کار خواهند شد. استفاده هوشمندانه و به جا از سیاه به همراه رنگ های دیگر در دکوراسیون، می تواند فضایی خاص شیک و لوکس را در محیط مور نظر شما به وجود آورد. اما بهتر است پیش از به کار بردن کاغذ دیواری مشکی قدری تامل نمایید؛ زیرا استفاده بیش از اندازه از رنگ مشکی در دکوراسیون ممکن است فضا را کمی تاریک و دلگیر کند. بهتر است این کاغذ دیواری را با توجه به سبک و رنگ هایی که در دکوراسیون خود مورد استفاده قرار داده اید، به کار ببرید.

بعضی از ترکیب رنگ ها در کاغذ دیواری سیاه که می توانند دکوری خیلی زیبا، لوکس یا مدرن به وجود آورند شامل کاغذ دیواری های سفید – مشکی، قرمز – مشکی – طلایی، مشکی – نقره ای می شوند. در طرح این کاغذ دیواری ها می توانید رنگ مشکی را به عنوان پس زمینه یا الگو انتخاب نمایید. اخیراً از این ترکیب ها و طرح های مختلف با تم تیره، در طراحی سبک های مدرن و لوکس دکوراسیون نیز بسیار استفاده می شود.

با انتخاب کاغد دیواری مشکی محیط دکوری جذایی داشته باشید

استفاده از کاغذ دیواری های مشکی، در عین زیبایی و ظرافت، می تواند نمادی از قدرت، جدیت، جذابیت باشد. شاید به همین دلیل است که اکثر نوجوانان استقلال طلب به پوشیدن لباس های مشکی علاقه بیشتری دارند. وجود تم تیره در کاغذ دیواری آن را چشم نواز، گران قیمت و تاثیر گذار نمایش می دهد. در حالت کلی رنگ سیاه بیشترین تاثیر و ماندگاری را در ذهن مخاطب ایجاد می کند و همین موجب خاص تر بودن دکورهای تیره خواهد شد.

بهتر است بدانید که کاغذ دیواری های سیاه در ترکیب با سفید و سایر رنگ های روشن حسی از تعادل و توازن در فضا ایجاد می نماید. این ترکیب  از جمله پرطرفدارترین ها جهت ایجاد یک دکوراسیون مینیمال و مدرن است. از سوی دیگر غالب شدن رنگ های تیره چون سیاه، خاکستری سیر یا پرکلاغی در کاغذ دیواری موجب می شود که سایر اجزای دکور برجسته تر و پر جلوه تر به نظر بیایند.

کاربرد کاغذ دیواری رنگ مشکی

در حالت کلی رنگ سیاه رنگ کاملا تیره ای است. پس حتما هنگام استفاده از آن  اطمینان حاصل کنید که در به کاربردن آن در فضا افراط نکرده باشید. مگر این که خودتان تمایل داشته باشید که یک فضای تیره و خاص را ایجاد کنید. در غیر این صورت بهتر است که رنگ سیاه را در تناسب با رنگ های روشن فضا به کار ببرید. اکثرا کاغذ دیواری رنگ سیاه برای تک دیوارها استفاده می گردد و باقی دیوارها را به رنگ روشن تر کاغذ دیواری پوشش می دهند.

کاغذ دیواری مشکی برای پذیرایی و اتاق خواب

طرح های جدید متنوع و جذابی از کاغذ دیواری اتاق خواب با رنگ های مشکی و تیره جهت پوشش دیوارهای پذیرایی و اتاق خواب وجود دارند. استفاده از بعضی از این کاغذ دیواری های سیاه در پذیرایی ممکن است کاری جسورانه باشد، ولی اکثرا نتایج آن بسیار دلنشین و زیبایی خواهند داشت. برای ایجاد فضایی خاص و دنج در اتاق خواب هم می توانید از طرح های تیره ی کاغذ دیواری استفاده نمایید.

نکات لازم برای خرید کاغذ دیواری مشکی

هنگام خرید کاغذ دیواری سیاه، توجه به تم یا رنگ قالب در سایر اجزای دکوراسیون می تواند کمک بسیاری به انتخاب بهترین کاغذ دیواری سیاه و ترکیب رنگ یا طرح آن نماید. به عنوان مثال در صورتی که وسایل نقره ای رنگ زیادی دارید، نصب کاغذ دیواری مشکی با خطوط و طرح های نقره ای هارمونی بسیار زیبایی به وجود خواهد آورد.

در نظر داشته باشید که بهتر است تنها تعدادی از دیوارهای پذیرایی یا اتاق خواب را با کاغذ های سیاه پوشانده شود نه اینکه همه آن ها را بپوشانید. می توانید یک دیوار شاخص نیز داشته باشید که آن را با طرحی از کاغذ دیواری سیاه پوشانده و بقیه دیوارها را با سایر رنگ ها طراحی نمایید. دیوارهای گوشه دار، کوتاه تر یا دارای اجزایی مانند شومینه از بهترین ها برای نصب کاغذ دیواری های سیاه هستند. در اتاق خواب، دیوار پشت تخت خواب را هم می توانید به عنوان دیوار شاخص یا مرکزی با یک کاغذ دیواری مشکی بپوشانید.

محل مناسب نصب کاغذ دیواری مشکی

 از جمله بهترین دیوارهای پذیرایی جهت استفاده از کاغذ دیواری مشکی، دیوار پشت تلویزیون است که می تواند با زمینه سیاه و طرح هایی با رنگ های مقداری روشن تر مانند طوسی باشد. طرح هایی که روی کاغذ دیواری های مشکی استفاده می گردد می تواند خیلی متنوع و شامل طرح های کلاسیک مثل داماسک یا طرح های مدرن مانند خطوط هندسی یا حتی نقاشی های انتزاعی باشد. از نظر رنگ هم کاغذ دیواری سیاه با الگوهایی به رنگ های طلایی، قرمز و رنگ های فلزی و متالیک بسیار پر طرفدار تر هستند.

 انتخاب کاغذ دیواری مشکی مناسب دیوار سرویس بهداشتی

کاغذدیواری های سیاه  برای هر مکانی که مورد استفاده قرار بگیرند، آن فضا را تحت تاثیر خود قرار می دهند. کاغذ دیواری مشکی برای سرویس های بهداشتی نیز خیلی جذاب و پرفروش است؛ زیرا کاغذ دیواری های قابل شست و شو سیاه به خوبی با اجزای سفید سرویس بهداشتی ست می شوند و جلوه آن ها را بهتر به نمایش می گذارند.

 کاربرد و انتخاب کاغذ دیواری

شناخت بیشتر رنگ مشکی

رنگ مشکی که در واقع یک رنگ نیست، اما به غیر از کارشناسان، همه افراد آن را به عنوان یک رنگ می شناسند. ما در طبیعت خیلی کم  با این رنگ مواجه  می شویم، اما در زندگی روزمره ما انسان ها از منزلت  ویژه ای بهره مند است. وقتی که به این موضوع توجه نماییم که تقریبا هر آن چه که در اطراف ما هست صنعتی و ساخت بشر است.

متوجه خواهیم شد که رنگ سیاه به چه میزان در زندگی ما نقش مهمی دارد. طبق مطالب گفته شده از سایر ویژگی های متفاوت رنگ مشکی نسبت به رنگ های دیگر، این است که می تواند در کنار همه رنگ ها به عنوان رنگ مکمل  استفاده گردد. در مکانی که دارای رنگ های بسیاری است، استفاده محدود از رنگ سیاه در اکسسوار ها و اشیاء کوچک  می تواند یک ارتباط بین سایر رنگ ها ایجاد کند. و به مکان شخصیت خاصی ببخشد.

کاغذ دیواری مشکی در یک دکوراسیون زیبا و جذاب

رنگ مشکی با رنگ تیره ای که در محیط زندگی ما ایجاد می کند. موجب می شود تا رنگ های دیگر و فرم هایی که در اطراف آن قرار دارند، برجسته تر شوند و جلوه بیشتری به‌خود بگیرند. همانطور که گفته شد می توان این رنگ را در همه اتاق ها و در کلیه سبک های طراحی داخلی مورد استفاده قرار داد. همه چیز فقط به این بستگی دارد که رنگ مشکی را چگونه به کار ببرید.

ترکیب کاغذ دیواری مشکی و سفید

ترکیب رنگ مشکی و سفید از آن دست طراحی هایی است. که با هر نوع چیدمانی ترکیب می شود و هرگز قدیمی و از مد افتاده نخواهد بود. وقتی رنگ سفید کنار رنگ مشکی قرار می گیرد، حالتی کلاسیک و رویایی به فضا می بخشد. مهم نیست که در کجا و در چه سبکی از این ترکیب کلاسیک  و جذاب استفاده نمایید، سفید و مشکی یک ترکیب خنثی هستند. این دو رنگ با دکوراسیون کنونی یا تغییراتی که در آینده می خواهید داشته باشید، به خوبی مچ می شوند. به همین دلیل است که سفید و مشکی را ترکیبی آینده نگرانه نیز به حساب می آورند. لذا اکثر خاص پسندان این ترکیب رنگ زیبا را انتخاب و اجرا می کنند.

خرید و هزینه خرید کاغذ دیواری مشکی

شما خرید کاغذ دیواری های سیاه را می توانید به صورت آنلاین و ثبت سفارش خرید اینترنتی در سایت های معتبر انجام دهید. خرید به صورت حضوری و تلفنی نیز در مراکز فروش کاغذ دیواری امکان پذیر است.

قیمت کاغذ دیواری های مشکی نیز مانند سایر کاغذ دیواری ها به صورت رولی محاسبه می شود. هر رول پنج متر مربع از دیوار را پوشش خواهد داد. شما می توانید جهت خرید کاغذ دیواری مشکی با بهترین کیفیت و نازل تین قیمت با شماره های درج شده تماس بگیرید.

خرید و هزینه خرید کاغذ دیواری مشکی

سخن پایانی

همانطور که بیان کردیم کاغذ دیواری مشکی، بسیار زیبا و جذاب و پر استقبال است. و بسیاری از خاص پسندان در طراحی داخلی منزل یا دفتر کار خود آن را به کار می گیرند. همچنین رنگ مشکی تقریبا با تمامی رنگ ها قابلیت ترکیب شدن دارد و صد درصد جلوه ای بسیار جذاب به محیط شما می بخشد. امیدوارم از خواندن این مطالب لذت کافی را برده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *